poniedziałek, 1 lutego 2016

Nowy miesiąc, nowe produkty:) Witamy luty!!!

Witajcie:)

Dziś pierwszy dzień nowego miesiąca lutego. A więc pojawi się klika naprawdę fajnych produktów na sklepowej półce oraz w sieci. 
Poniżej krótka fotorelacja.
Wszystkie produkty znajdą się na stronie sklepu oraz na naszych aukcjach allegro:)
http://decoraga.pl/

1. Lampion z kamienia zdobiony, z metalowym uchwytem. Biały z delikatnymi przetarciami.


2. Szklany pojemnik z podstawą i kopułą. Świetny do przechowywania ciasteczek i innych słodyczy. Wspaniała dekoracja na stół. Może służyć także jako pojemnik na wielkanocną dekorację.


3.Świecznik z plastra drewna. Prosta i wspaniała dekoracja. Świecznik posiada 5 wyciętych otworów wyłożonych metalowym podkładem  na małe świeczki. Świetna dekoracja dla osób lubiących naturalne dodatki.4. Sukulenty. Sztuczny mały kaktus w szklanej doniczce ozdobionej lnianym sznurkiem. Wygląda jak żywa roślina. Rewelacyjny dodatek dekoracyjny do salonu, sypialni, kuchni lub łazienki.


5. Świecznik, lampion szklany LOVE.  Szklany lampion z chromowanym uchwytem oraz ozdobnymi napisami. Może również służyć jako wazon na niskie kwiaty.

6. Świecznik Love. Wykonany z miękkiego metalu, napisy przebijane na wylot, zewnątrz kolor biały wewnątrz szary. Daje fajny efekt palącej się wewnątrz świeczki.

7.Świecznik LIGHT. Wykonany z miękkiego metalu, napisy przebijane na wylot, zewnątrz kolor biały wewnątrz szary. Daje fajny efekt palącej się wewnątrz świeczki.


8.Świecznik, lampion. Wykonany z drewna i szkła. Kolor biały z napisami na szkle również w kolorze białym. Rama drewniana na 4 nóżkach. Wewnątrz spód wyłożony metalem aby zabezpieczyć drewno przed palącą się świeczką.  Różnorodność możliwości wykorzystania świecznik sprawia że możemy w  co chwile zmieniać jego wygląd.


9.Zegar na trójnogu. Jedyny w swoim rodzaju, stylowy i niepowtarzalny zegar na trójnogu. Nogi wykonane z drewna delikatnie zabielane z przetarciami. Tarcza zegara metalowa, obracana 360stopni na metalowym uchwycie. Idealny dla miłośników stylu skandynawskiego.10. Taca z ramką foto śniadaniowa, kawowa. Bardzo fajna taca, która umożliwia wstawienie dowolnego zdjęcia pod szklaną podstawę. Rama drewniana z dwoma uchwytami, malowana, spód szkło plus cienka płyta. 3 wzory do wyboru.11.Wieszak drewniany, okragły. Oryginalny wieszak w kształcie koła, wykonany z drewna, ozdobiony grubym sznurem. Kolor brązowy, sznur kolor kremowy. W dolnej części mały drewniany haczyk. Wieszak posiada naturalne zagłębienia i niedoskonałości drewna.
Dobrego tygodnia!!!!
Pozdrawiam 
Decoraga


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz